Wsłuchamy się w Państwa oczekiwania i zaproponujemy rozwiązanie dokładnie odpowiadające potrzebom Państwa firmy.

Projektowanie, produkcja, dostawa, montaż i serwisowanie – wiecie Państwo najlepiej, jak ważne jest, by każdy z tych etapów realizowany był przez niezawodnego i doświadczonego wykonawcę i solidnego partnera, takiego jak firma AMDTECH.

Nasi specjaliści zaprojektują i dostarczą wysokiej jakości sprzęt dopasowany do Państwa potrzeb, oferując zarazem wsparcie techniczne i zapewniając zaplecze serwisowe. Dzięki kompleksowej obsłudze Państwa firma zyska nowe możliwości rozwoju.

AMDTECH jest prężnie rozwijającą się firmą, które swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat zarówno na rynku w Polsce jak i za granicą. Firma wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie i przywiązuję bardzo dużą uwagę do ich jakości. W czasie napraw serwisowych nie tylko wymieniamy uszkodzony podzespół ale także analizujemy przyczynę awarii, co zmniejsza ich częstość. Wieloletnie doświadczenie w modernizacjach i remontach urządzeń dźwigowych sprawia, że urządzenia wyłączone są z eksploatacji na bardzo krótki okres czasu. Posiadamy wszystkie niezbędne do wykonywanych przez nas prac uprawnienia zarówno UDT jak i SEP.Posiadamy na swoim stanie :

Ładowarkę teleskopową przeznaczoną do prac montażowych.

 

 Dane techniczne

 

 Osprzęt

 1

 Maksymalny udźwig

 4000 kg

  • widły do palet
  • podest ruchomy do prac montażowych
  • łyżka do prac ziemnych

 2

 Maksymalna wysokość podnoszenia

 16,7 m

 3

 Długość maszyny

 6,36 m

 4

 Szerokość maszyny

 2,44 m

 5

 Wysokość maszyny

 2,69 m

 6

 Masa własna

 12 200 kg

 7

 Stabilizatory

 2


Podnośnik zewnętrzny:

podnośnik koszowy teleskopowy GENIE S85 (samojezdny 4x4)
- wysokość robocza 27,9 m,
- wysięg boczny 23,6 m,
- udźwig 227 kg,

maszyny_0019_JLG660SJ-300x300jpg